? אילה - אהבה מהעבר - סיפור אמיתי על גלגול נשמות
מוצרים טבעיים ובריאים בשבילך


 

אהבה מהעבר - סיפור אמיתי על גלגול נשמות
28/06/2005 - 07:00
במשך שנים היו לי חלומות בלהה שקשורים במים מספרת קרן, בת 14 מסאותהמפטון שבאנגליה. שוב ושוב מצאתי את עצמי מתעוררת מסיוטים באמצע הלילה. רציתי לשים לזה סוף, והחלטתי להצטרף לקבוצה מיוחדת בעיר מגורי, במסגרתה עושים מדיטציה והיפנוזות.
"במשך שנים היו לי חלומות בלהה שקשורים במים" מספרת קרן, בת 14 מסאותהמפטון שבאנגליה. "שוב ושוב מצאתי את עצמי מתעוררת מסיוטים באמצע הלילה. רציתי לשים לזה סוף, והחלטתי להצטרף לקבוצה מיוחדת בעיר מגורי, במסגרתה עושים מדיטציה והיפנוזות.
"במהלך ההיפנוזה שעברתי שם גיליתי, שבגלגול קודם הייתי מישהי בשם מלי צ'יימברס, ושבגיל 17 ברחתי מבעלי עם המאהב שלי. אני זוכרת את עצמי בבהירות הולכת לאורך סיפון של אוניה, חבוקה בזרועותיו של האהוב, תומאס ארתור בראונינג. אני זוכרת גם את תחושת השמחה שפיעמה בי לקראת פתיחותו של דף חדש בחיי, באמריקה. אבל מזלי היה רע. תומאס ואני טבענו בלילה של 15 באפריל, 1912. לספינה שהפלגנו בה קראו טיטניק.
"במשך זמן רב הייתי מהופנטת מהגילוי הזה, וניסיתי לגלות עוד פרטים על הגלגול הקודם שלי.
חיפשתי את רשימת הנוסעים בטיטניק, וכשמצאתי אותה גיליתי שלא נכללו בה השמות של מולי ותומאס. גם את רישומי הלידה שלהם לא הצלחתי למצוא. חשבתי שכנראה מולי ותומאס היו בסך הכל פרי דמיוני.
"ערב אחד, במסיבה, ראיתי נער שמהרגע הראשון משך אותי מאוד. ניגשתי אליו והתחלנו לדבר. שמו היה ריצ'רד, הוא היה בן 16, ובאותו ערב החלטנו לצאת.
מהר מאוד התאהבתי בו והוא בי. אחרי כחודשיים, הוא שאל אותי פתאום האם אני מאמינה בגלגול נשמות. הלב שלי דפק בחוזקה , והרגשתי כאילו אני יודעת מה הוא הולך להגיד לי. 'אני חושב שחייתי בגלגול הקודם', אמר ריצ'רד, 'הייתי עובד מספנה בסאותהמפטון…'.
"קטעתי את דבריו ואמרתי:' קראו לך תומאס ארתור בראונינג, הייתה לך אהובה בשם מולי צ'יימברס, ויחד ברחתם מבעלה והפלגתם בטיטניק'!
"ריצ'רד היה המום. הוא שאל איך אני יודעת את זה, ואז גיליתי לו שאני הייתי מולי צ'יימברס. פרצתי בבכי, והוא חיבק אותי.
"מאז אותו ערב, אנחנו בלתי ניתנים להפרדה. שנינו מאמינים שאהבתנו הייתה כה חזקה, שהנשמות שלנו דאגו שניפגש שוב. איזה הסבר אחר אפשר לתת למה שקרה לנו? אני בטוחה שמתישהו נגלה עוד פרטים על חיינו הקודמים, אבל כרגע אנחנו מסתדרים עם המצב הקיים, וממשיכים מהנקודה בה הפסקנו לפני שנים
הדפס כתבה הדפס כתבה
שלח לחבר שלח לחבר

מצא עוד בנושא זה
Google

בחר נושאים אשר קשורים לכתבה זו

החיים לאחר החיים


"אהבה מהעבר - סיפור אמיתי על גלגול נשמות" | התחברות / יצירת חשבון משתמש חדש | 1 תגובה | חפש דיון
כל הנאמר בתגובות הוא בגדר דיעות הגולשים בלבד ועל אחריותם. נא להשתמש בשפה נקיה ותרבותית.

אורחים אינם מורשים להגיב, אם ברצונכם להגיב אנא הרשמו
הליך ההרשמה הוא קצר מהיר והכי חשוב חינם


Linwood (דירוג: 1)
על ידי augustine ביום 22/07/2012 - 06:16
(כרטיס משתמש | שלח הודעה)
Shop long sleeve strapless asymmetric column beach wedding dresses chiffon [**.calldresses.com] busty copper clearance in utah Justin Alexander chapel train strapless sweetheart archaistic ball gown mermaid bridal gowns [**.calldresses.com] with apple custom made in the back Each of these spectacular discovering responsive components can be a wonderful choice with the earn in ladies colossal omg trousers basically simple knickers and as well, under garments. length sleeve v-neck special tight simple elegant bridal gowns [**.calldresses.com] slender blue Sell length sleeve cuffed plus size in stock trumpet wedding gown mermaid [**.calldresses.com] with chocolate Which enable it to ideas comes on wide variety of entirely deluxe skin tone processes while doing so that may be good news for the purpose of silken bustiers partners in any restaurants.
:: דירוג כתבה ::
דירוג ממוצע: 4.21
הצבעות: 19


אנא פנה כמה שניות מזמנך והצבע לכתבה זו:

מעולה
טוב מאוד
טוב
רגיל
רע


:: קישורים רלוונטיים ::
· עוד בנושא החיים לאחר החיים
· חדשות מאת webmaster


הכתבות הנקראות ביותר בנושא החיים לאחר החיים: גלריית רוחות הרפאים

 

Powered By PHPNuke :: Hebrew Translation PHPNuke IL  שונה ונערך על ידי ayalla.net


כל הזכויות שמורות©ayalla.net
BH
זמן טעינת הדף: 0.06 שניות